Czym jest Bezpieczna Transakcja? Warto przeczytać

BT to nowa usługa skierowana do tych wszystkich, którzy nie oczekują od biura nieruchomości kompleksowej usługi pośrednictwa w zakresie sprzedaży, najmu czy wyszukania nieruchomości na zlecenie.


Czym zatem jest usługa Bezpieczna Transakcja i do kogo jest skierowana, zilustrujemy dwoma przykładami:

  1. Ogłaszasz sprzedaż swojej nieruchomości bez udziału biura nieruchomości. Ponosisz koszty reklamy, poświęcasz swój czas na dziesiątki spotkań z klientem w celu prezentacji nieruchomości. W końcu znajduje się klient zainteresowany zakupem twojej nieruchomości. Jednak ponieważ nie jesteś przekonany i pewny, że właściwie przeprowadzisz całą procedurę sprzedaży nie narażając swojego majątku na potencjalne ryzyko straty wynikające z niedopełniania formalności lub na skutek braku doświadczenia obawiasz się sytuacji, w której mógłbyś być wprowadzony w błąd lub oszukany - zgłaszasz się do Centrum Nieruchomości BROKERZY24, a my dla ciebie przeprowadzamy bezpieczną transakcję.
     
  2. Poszukujesz wymarzonego mieszkania/domu. Po kilku miesiącach żmudnych i bardzo czasochłonnych poszukiwań znajdujesz swoje wymarzone „M”. Ponieważ nie masz doświadczenia w zakupie nieruchomości lub robisz to pierwszy raz w życiu – chcesz mieć pewność, że przeprowadzana przez ciebie transakcja zakupu przebiegnie sprawnie i zgodnie z prawem, a mieszkanie, które kupujesz nie jest obciążone żadnymi długami, służebnościami, dożywociami czy też innymi ograniczonymi prawami rzeczowymi.  Chciałbyś mieć pewność, że w kupowanym „M” nie ma żadnych zameldowanych lokatorów, a wspólnota mieszkaniowa nie zaciągnęła długów, które będą Cię w przyszłości obciążać - zgłaszasz się do Centrum Nieruchomości BROKERZY24, a my dla ciebie przeprowadzamy bezpieczna transakcję.


CN Brokerzy24 pomoże i wykona wszelkie niezbędne czynności na potrzeby sfinalizowania bezpiecznej transakcji.

wstecz

Napisz do nas!

biuro@brokerzy24.com.pl