Aranżacja terenów zielonych

Często zdarza się, że sprzedawany dom pięknie prezentuje się wewnątrz, jednak w przypadku gdy jest niezamieszkały, ogród wokół wymaga opieki lub ponownej aranżacji.

Działka, na której powstają nowe obiekty – mieszkalne czy usługowe – wymaga zagospodarowania także pod względem zieleni, a pomyśleć o tym warto już na etapie budowy.

Czasem po prostu chcemy ułatwić sobie codzienną pielęgnacje naszego ogrodu zakładając system automatycznego podlewania, upiększyć go budując oczko wodne lub wymieniając rośliny dostosowane odpowiednio do jego warunków.
 
Teraz więc, kiedy mają Państwo już swój wymarzony dom, pomyślmy razem o ogrodach, które go otaczają. Bo czyż nie przyjemniej wracać do miejsca pełnego zieleni i roślin?

Nasi fachowcy realizują ogrody kompleksowo. Przygotowując projekt proponują rozwiązania dopasowane do ukształtowania terenu, rodzaju otoczenia oraz wymagań klienta. Wybierają odpowiednie rośliny, zakładają systemy automatycznego nawadniania, a także są w stanie dopilnować aby ogród rozwijał się w założonym kierunku zgodnie z projektem. Dodatkowo realizują także zieleń na tarasach.

Pomogą przygotować rośliny na zimę, a w okresie opadów śniegu świadczą także usługi odśnieżania.


Aby skorzystać z powyższych usług należy skontaktować się z naszą INFOLINIĄ lub wysłać wiadomość ON-LINE za pomocą naszego FORMULARZA KONTAKTOWEGO, a my odpowiemy w ciągu 24 h aby omówić szczegóły oferty.

wstecz

Napisz do nas!

biuro@brokerzy24.com.pl