Dekorator

Dlaczego warto korzystać z usług dekoratora wnętrz?

Zaprojektowanie i aranżacja wnętrz we własnym domu/mieszkaniu to wbrew pozorom duże wyzwanie i ciężka praca. Od tego jak zaplanujemy przestrzeń, zależy jak się w niej będziemy czuć. Można to robić samodzielnie lub skorzystać z usług profesjonalistów, którzy zajmą się wszystkim kompleksowo.

Często, gdy zachodzi potrzeba zadecydowania o tym, jak będzie wyglądać wnętrze naszego wymarzonego mieszkania  przeglądamy katalogi, gazety fachowe podpatrujemy aranżacje na wystawach salonów wnętrzarskich lub oglądamy specjalistyczne programy telewizyjne. Następnie wszystkie podpatrzone pomysły i rozwiązania chcemy przenieść do własnego domu. Niestety często okazuje się, że wszystkie te autorskie przeróbki i ulepszenia to w efekcie kosztowna pomyłka, której rezultat nie ma nic wspólnego z wzorcami katalogowymi. Co więcej przy samodzielnym aranżowaniu wnętrz musimy borykać się także z zorganizowaniem ekipy wykończeniowej, zgraniem terminów wykonania i dostawą materiałów. Spędzamy godziny na zwiedzaniu sklepów w poszukiwaniu wymarzonej lampy, za którą przepłacamy, a następnie okazuje się, ze lampa nie może być podłączona do naszej instalacji elektrycznej.

Doświadczony dekorator wnętrz ma za sobą lata szkoleń i praktyki. Jego doświadczenie obejmuje wszystkie aspekty branży projektowej - wiele lat praktyki w zakresie projektowania, organizowania, koordynowania i zarządzania projektami w całości. Ma doświadczenie w pracy z wykonawcami niezbędnych robót budowlanych oraz projektantami systemów oświetleniowych czy instalacji elektrycznych.

Dzięki współpracy z dekoratorem możesz uniknąć nieplanowanych wydatków, zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Projektanci wnętrz doskonale wiedzą gdzie szukać najlepszych rozwiązań. Wiedzą gdzie można kupić wymarzone meble, odpowiednią armaturę, wybrać najlepsze tkaniny. Mogą zorganizować wykończenie bądź remont od początku do końca. Począwszy od projektu (w przypadku domu – już na etapie budowy), zamówieniu niezbędnych materiałów, poprzez zorganizowanie i nadzór ekipy wykończeniowej, na ustawieniu mebli koncząc.


Aby skorzystać z powyższych usług należy skontaktować się z naszą INFOLINIĄ lub wysłać wiadomość ON-LINE za pomocą naszego FORMULARZA KONTAKTOWEGO, a my odpowiemy w ciągu 24 h aby omówić szczegóły oferty.

wstecz

Napisz do nas!

biuro@brokerzy24.com.pl