Ecocleaning i usługi sprzątania

Odpowiednie przygotowanie Nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu to połowa sukcesu.

Pierwszym krokiem każdego właściciela powinno być z pewnością gruntowne sprzątanie.

Aby wspomóc Państwa już na tym etapie przygotowań proponujemy usługi sprzątania powierzchni w wersji tradycyjnej a także podejście nowoczesne i ekologiczne – czyszczenie parowe.

Każda usługa jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb klienta. Nasza ekipa sprzątająca doprowadzi wnętrza do porządku, myjnia parowa natomiast przywróci blask meblom tapicerowanym, dywanom, odświeży płytki, terakotę czy nawet elewację.  Możliwości jej zastosowania są wręcz nieograniczone.  Poza tym obie formy sprzątania doskonale się uzupełniają i sprawiają, że w kilka godzin każde wnętrze będzie wyglądało zachęcająco.

Tradycyjne sprzątanie obejmuje usługę czyszczenia:

  • podłóg,
  • ścian,
  • mycie okien,
  • gruntowne sprzątanie łazienki oraz kuchni (wraz ze wszystkimi sprzętami).

Ekipa sprzątająca może doprowadzić do porządku lokal po opuszczeniu przez najemców lub przygotować go na przyjęcie nowych lokatorów. Z pewnością zwiększy to atrakcyjność oferty, co może spowodować szybszym zawarciem transakcji lub uzyskaniem wyższej ceny.


Aby skorzystać z powyższych usług należy skontaktować się z naszą INFOLINIĄ lub wysłać wiadomość ON-LINE za pomocą naszego FORMULARZA KONTAKTOWEGO, a my odpowiemy w ciągu 24 h aby omówić szczegóły oferty.

wstecz

Napisz do nas!

biuro@brokerzy24.com.pl