Zespół

Krzysztof Marcinowski

Krzysztof Marcinowski info

Broker Nieruchomości / Pośrednik w obrocie nieruchomościami, Doradca Rynku Nieruchomości PTEiDRN, Home Stager

Absolwent Nauk Politycznych na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu psychologii, doradztwa personalnego, administracji oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Na wielkopolskim rynku nieruchomości działa od 2006 r. Doświadczenie w obsłudze projektów deweloperskich. Certyfikowany Doradca rynku nieruchomości PTEiDRN nr wpisu do rejestru:  199. Ukończył szkolenie z zakresu Home Stagingu organizowane przez Home Stagers Network Polska.

t: 505766735 | m: kmarcinowski@brokerzy24.com.pl | nr licencji: 11477

Bartosz Sternalski - DORADCA KREDYTOWY

Bartosz Sternalski - DORADCA KREDYTOWY info

Ekspert Doradca Finansowy

Asolwent Informatyki na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu finansów i rachunkowości. Przez ostatnie 4 lata pracował dla jednej z największych firm Doradztwa Finansowego w Polsce-Money Expert S.A. w której uzyskał tytuł Experta.

t: 505766735 | m: bsternalski@brokerzy24.com.plZespół Brokerzy24 to przede wszystkim osoby związane z rynkiem Nieruchomości od wielu lat. Każda posiada doświadczenie w obsłudze klienta i ma za sobą przeprowadzone liczne transakcje. Po kilku latach pracy każdy z nas najlepiej czuje się w wybranym segmencie rynku, dla jednych są to domy i obsługa deweloperów, dla innych mieszkania, działki czy nieruchomości komercyjne. Specjalizację każdej osoby znajdą Państwo w opisie przy zdjęciu.

Ponadto wszyscy pracownicy uczestniczą w szkoleniach branżowych z różnych dziedzin, gdzie przerabiają skomplikowane przypadki transakcji, zwracają uwagę na błędy, uczą się nowych przepisów prawnych. Te szkolenia to nie tylko obowiązek, to chęć poszerzania swoich horyzontów i zgłębiania wiedzy tak niezbędnej w codziennej obsłudze klientów.

Staramy się także, aby nasza firma ciągle się rozwijała, stąd stały nabór nowych pracowników, jednak nie są to przypadkowi ludzie. Staramy się dobierać osoby entuzjastyczne, otwarte na ludzi i świat a przede wszystkim chętne do nauki aby mimo niewielkiego doświadczenia szybko przyswajali nowe umiejętności. Poza tym każdy nowy pracownik posiada osobę nadzorującą z kilkuletnim stażem tak, aby czuli się Państwo bezpiecznie i pewnie.

Poza stałym zespołem współpracujemy także z innymi specjalistami na rynku

Wyszukiwanie

 • Sprzedaż czy wynajem?
 • Rodzaj nieruchomości
 • Lokalizacja
 • Ulica
 • Powierzchnia
  -
 • Cena
  -
 • Liczba pokoi Numer oferty
Kalkulator opłat Bezpieczna transakcja

Należymy do:

pprn pfva hnsp ptedrn