Doradztwo w zakresie nieruchomości

Z doradztwa nieruchomości korzystają zazwyczaj duże firmy przy planowaniu inwestycji, samorządy lokalne przy planowaniu zagospodarowania przestrzennego oraz efektywnym gospodarowaniu zasobami nieruchomości. Często zapomina się o przeciętnym Kowalskim, który podobnie jak wielkie firmy potrzebuje fachowej opinii doradcy, zabezpieczając się przed ryzykiem straty przy rozporządzeniu swoim lub rodzinnym kapitałem lub chcąc właściwie zagospodarować posiadane nieruchomości  w celu osiągania z nich dochodów.

Nasze usługi doradcze kierujemy właśnie do „przeciętnych Kowalskich”, którzy podejmując niekiedy pierwsze kroki na rynku nieruchomości  angażują niejednokrotnie majątek całego życia.

Podejmowanie tak ważnych decyzji powinno być przemyślane i świadome. Realizujemy potrzeby naszych klientów i sprawiamy, że każdy podjęty przez nich krok jest gwarancją sukcesu. Stawiamy sobie za cel to, aby nasi klienci, w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu, mogli podejmować najważniejsze dla siebie decyzje związane z nieruchomościami.

W zakresie naszych usług mieści się doradztwo i koordynacja wszelkich działań, zmierzających do nabycia nieruchomości i zbycia nieruchomości (usługa Bezpieczna transakcja). Dzięki współpracy z nami, dotrzecie do wielu atrakcyjnych ofert. Przejdziemy razem przez cały proces transakcji – od pozyskania finansowania do finalizacji przedsięwzięcia. Doradzimy czy lepiej sprzedać, czy wynająć, czy kupić już czy wstrzymać się z decyzją o zakupie, podzielić działkę i sprzedać, czy sprzedać w całości, kiedy sprzedać, co z podatkami itd.

W związku z tym, że każdy etap projektu jest dla nas równie ważny, a potrzeby klienta priorytetowe, zapewniamy również pomoc w przeprowadzce,  stworzenie indywidualnego projektu oraz aranżację wnętrzarzy ogrodu. Pomożemy w przejściu przez często bardzo skomplikowany proces formalno-prawny związany z uzyskaniem warunków zabudowy, pozwolenia na budowę, przygotowania dokumentacji na potrzeby zgłoszenia zakończenia budowy (np. odbiory kominiarskie, gazowe, certyfikaty energetyczne…) podpisanie umów z dostawcami mediów…

Gwarancją rzetelności świadczonych usług doradczych jest nasza przynależność do Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości (PTEiDRN). Jesteśmy certyfikowanymi doradcami PTEiDRN, numery wpisu w rejestrze 199 i 200.


Aby skorzystać z powyższych usług należy skontaktować się z naszą INFOLINIĄ lub wysłać wiadomość ON-LINE za pomocą naszego FORMULARZA KONTAKTOWEGO, a my odpowiemy w ciągu 24 h aby omówić szczegóły oferty.

wstecz

Napisz do nas!

biuro@brokerzy24.com.pl