Home staging

Czyli jak przygotować nieruchomość do sprzedaży i najmu.

Często nie zdajemy sobie sprawy jak ważne jest pierwsze wrażenie w przypadku nieruchomości. Niestety nierzadko spotykamy się z sytuacją, gdy przyprowadzamy klienta do mieszkania, a on ma ochotę już w progu odwrócić się i wyjść. Po naszych namowach wejdzie dalej, ale niestety niekorzystny efekt pierwszego wrażenia negatywne już zadziałał. Nasze szanse na sprzedaż nieruchomości w pierwszych kilku sekundach spadają do zera. Często również próbujecie Państwo sprzedać czy też wynająć nieruchomość już długi czas. Systematycznie obniżacie cenę nieruchomości nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych a Wasza oferta nie spotyka się z żadnym zainteresowaniem. Nie zdajemy sobie sprawy jak często mało wysiłku i nakładu pracy potrzeba aby nasza nieruchomość przyciągała uwagę klienta i doprowadziła do finalizacji transakcji.

Home Staging to właśnie sposób na dostosowanie nieruchomości do potrzeb klienta. Dzięki pomocy Home Stagera możecie Państwo szybko i skutecznie sprzedać/wynająć nieruchomość ponosząc niewielkie koszty.

Nasz specjalista od Home Stagingu doradzi Państwu czy wystarczy uprzątnąć rzeczy i poukładać je we właściwy sposób. Może wystarczy jedynie poprzestawiać meble i usunąć z pomieszczeń niektóre przedmioty. A może czasem warto przemalować pokoje i zainwestować w dodatki, które w istotny sposób zmienia postrzeganie Państwa wnętrz. Home Stager doradzi także jak urządzić mieszkanie przeznaczone pod wynajem, dopasowując do wybranej grupy docelowej..

Nasi Home Stagerzy to pośrednicy którzy od wielu lat pracują na rynku nieruchomości, dzięki czemu doskonale zdają sobie sprawę z oczekiwań klientów, wiedzą co razi, a co zachęca w prezentowanej nieruchomości.

Samo przygotowanie nieruchomości do sprzedaży to jednak połowa sukcesu. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z potęgi Internetu. Jeżeli ktoś poszukuje nieruchomości to właśnie tu kieruje swoje pierwsze kroki. Jedyną rzeczą która pozwoli naszej ofercie wyróżnić się w gąszczu ofert zamieszczanych w sieci, są profesjonalnie przygotowane, przyciągające wzrok zdjęcia. Niestety nie wszystkich stać na wynajęcie profesjonalnego fotografa, jednak dzięki usłudze Home stagingu możemy mieć taką sesję w swoim domu.

Nasz Home Stager może doradzić Państwu jakie kroki podjąć, aby podnieść wartość nieruchomości w oczach kupującego. Może dla Państwa zorganizować usługę sprzątania czy też usługę malowania.

 W naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące usługi:

  • doradztwo, analiza wnętrz,
  • pomoc w przeprowadzeniu „przemiany” nieruchomości,
  • zorganizowanie sprzątania,
  • zorganizowanie malowania,
  • przygotowanie nieruchomości oraz profesjonalna sesja fotograficzna.

Aby skorzystać z powyższych usług należy skontaktować się z naszą INFOLINIĄ lub wysłać wiadomość ON-LINE za pomocą naszego FORMULARZA KONTAKTOWEGO, a my odpowiemy w ciągu 24 h aby omówić szczegóły oferty.

 

 

wstecz

Napisz do nas!

biuro@brokerzy24.com.pl