O nas

 

Słowem wstępu

Centrum Brokerzy24 zrodziło się z pasji 2 osób związanych od lat z rynkiem nieruchomości. Pracując w tradycyjnym biurze zauważyliśmy, że jakość obsługi na rynku oraz podejście pośrednika do klienta nie odpowiada naszym oczekiwaniom. Chcieliśmy zaproponować coś więcej. Indywidualne podejście do każdej oferty, podmiotowe traktowanie klienta oraz kompleksowa obsługa od A do Z, to idee, które nam przyświecają. Dodatkowo stale dążymy do poprawy jakości świadczonych przez nas usług oraz rozwijamy je tak, aby jeszcze lepiej dopasować do Państwa wymagań.

Centrum Nieruchomości

Szanujemy Państwa czas, bo w dzisiejszych czasach to jedyna rzecz, której nie da się kupić. Naszą misją było zatem stworzenie miejsca, w którym klient zdecydowany na zakup lub sprzedaż Nieruchomości, znalazłby kompleksową obsługę. Począwszy od doradztwa, przygotowania Nieruchomości do sprzedaży, przez obsługę prawną, finansową, sprzedaż/kupno aż po przeprowadzkę będą Państwo mogli zrealizować w jednym miejscu. Jedna osoba będzie koordynowała cały proces tak, aby czuli się Państwo komfortowo i bezpiecznie. Poza tym obsługa wynajmowanych Nieruchomości tak aby nie straciły na wartości a przynosiły comiesięczny zysk właścicielom i to bez problemów typowych dla tego typu transakcji, pozwoli oszczędzić nie tylko czas ale i nerwy.

Gdzie działamy

Wyrastamy z rynku poznańskiego i jesteśmy przede wszystkim z nim mocno związani i zorientowani w obecnych tendencjach. Obsługujemy transakcje na terenie całego powiatu poznańskiego, a w szczególnych przypadkach, po indywidualnym uzgodnieniu z klientem, także poza jego granicami.

Realizując jednak usługi pośrednictwa na terenie gminy Komorniki w przeszłości zauważyliśmy brak podmiotu, który sprawnie obsługiwałby ten rynek i znał jego specyfikę. Dodatkowo duża dynamika rozwoju oraz wysokie zaludnienie sprawiają, że usługi takie są koniecznością. Z uwagi na to, że nasze biuro jest zlokalizowane w Plewiskach możemy oferować specjalistyczne usługi dot. obsługi Nieruchomości z tego rejonu, znamy jego specyfikę i potrzeby mieszkańców tak więc możemy jak najlepiej dopasować nasze usługi do Państwa oczekiwań.

Rozwijamy się

Brokerzy24 to podmiot zorientowany na  ciągła poprawę. Nasze głowy są pełne pomysłów, ale te najbardziej trafione podsuwa samo życie. Jeżeli więc potrzebowaliby Państwo pomocy na rynku Nieruchomości, zapraszamy do kontaktu, chętnie zorganizujemy niezbędne usługi. Współpracujemy z wieloma firmami z branży Nieruchomości, zarówno stricte przy obsłudze sprzedaży jak i w zakresie usług posprzedażowych.

Stały rozwój zapewniamy także nawiązując współpracę z nowymi osobami. Wszyscy pracownicy są przede wszystkim zaznajamiani z nasza misją, następnie skrupulatnie szkoleni tak, aby oferować usługi na najwyższym poziomie. Dla nas najważniejsze jest dobro klienta, więc staramy się realizować transakcje tak, aby byli z nas Państwo w 100% zadowoleni (świadczyć o tym mogą referencje klientów, których obsłużyliśmy).

 

Współpraca

Nasze oferty są pozycjonowane na wszystkich najwiekszych portalach i vortalach z rynku nieruchomości.

 


Zapraszamy więc do kontaktu z nami!
 

wstecz

Napisz do nas!

biuro@brokerzy24.com.pl