Praca/kariera

Praca w nieruchomościach to:

Satysfakcjonujące  zarobki, elastyczny czas pracy, permanentna  praca z ludźmi i w terenie – tak w zarysie prezentuje się praca brokera/pośrednika nieruchomości. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w tej branży, zerknij na poniższe wskazówki oraz wymagania dotyczące tego zawodu.

Cele

Podstawowym i priorytetowym celem każdego brokera/pośrednika nieruchomości jest doprowadzenie do sprzedaży lub najmu powierzonej mu nieruchomości. Każda transakcja  zawsze jest poprzedzona gruntownym zbadaniem, obejrzeniem nieruchomości, dlatego też do zadań pośrednika należą spotkania z klientami, na których dokonuje się oględzin. Ponadto pośrednik zajmuje się załatwieniem wszelkich formalności – sprawdza stan prawny nieruchomości, weryfikuje dokumenty, kompletuje wszystkie niezbędne dokumenty dla kancelarii notarialnej. Pośrednik jest także doradcą, do którego klienci zwracają się o poradę w zakresie zakupu nieruchomości.

Praca - specyfika

Zdecydowana większość pośredników/brokerów ma nienormowany czas pracy, ponieważ muszą oni dopasować swój czas do czasu klienta. Wiąże się to z częstą praca popołudniami oraz w dni wolne od pracy, a także wczesnymi porankami – są to terminy często dogodne dla zapracowanych klientów. Taka formuła pracy ma oczywiście dobre strony – przede wszystkim  niezależność (pośrednik pracuje w przeważającej mierze poza biurem w myśl zasady że „pieniądze są wyłącznie w terenie”. Brak czasu z pewnością  rekompensują zarobki, ponieważ pośrednicy otrzymują premię od transakcji.  Jej wysokość zależna jest od wyników, doświadczenia oraz stażu pracy. Najlepsi mogą otrzymać nawet kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie.

Dla kogo taka praca?

Kto najlepiej sprawdzi się w roli brokera/pośrednika nieruchomości? Przede wszystkim osoby bardzo komunikatywne, dla których praca z klientem nie stanowi problemu – jest przyjemnością, osoby otwarte na nowe kontakty doświadczenia (każdy klient jest inny, ma inne potrzeby, doświadczenia , oczekiwania). Jeśli na samą myśl o spotkaniu z klientem cierpnie ci skóra – to ta praca zdecydowanie nie jest dla ciebie  – częste kontakty z kontrahentami czy klientami są kwintesencją tego zawodu. Bezwzględnie pożądaną cechą każdego pośrednika jest cierpliwość oraz umiejętność słuchania,  a także zdolności handlowe/sprzedażowe – w końcu istotą tego zawodu jest doprowadzenie do transakcji sprzedaży/najmu. Nie bez znaczenia jest także  choćby podstawowa wiedza z zakresu nieruchomości i zasad nim rządzących (choć jeśli spełniasz wyżej wymienione warunki/predyspozycje to braki w wiedzy fachowej zawsze  można nadrobić.

Jesteś energiczną, otwartą osobą i planujesz rozpocząć pracę w sektorze nieruchomości?

Chcesz dowiedzieć się jak  zbudować długofalową relację z klientem i być przez niego polecanym w przyszłości? A może pracujesz już w branży nieruchomości tylko chcesz nawiązać współpracę z prężnym i dynamicznym zespołem od którego możesz się jeszcze więcej nauczyć?


To wszystko oferujemy w ramach Centrum Nieruchomości Brokerzy24.

Praca w miłej atmosferze z doświadczonymi Pośrednikami, którzy ciągle doskonalą swoje umiejętności i zdobywają nową wiedzę z zakresu nieruchomości, to jest to co możemy zaoferować.

Jeśli czujesz sie na siłach - nie zwlekaj, wyślij nam swoje CV z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).” na adres rekrutacja@brokerzy24.com.pl, a my chętnie spotkamy się z Tobą na rozmowie w naszym biurze.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.


ZAPRASZAMY!

wstecz

Napisz do nas!

biuro@brokerzy24.com.pl