Obsługa prawna i notarialna

Sprzedaż nieruchomości to czynność prawna, która musi zostać sfinalizowana w biurze notarialnym.

Często jednak sytuacja prawna przedmiotu transakcji czy osobista stron umowy jest na tyle skomplikowana, że wymaga skonsultowania z prawnikiem lub wręcz wcześniejszych działań prawnych aby sprzedaż Nieruchomości była w ogóle możliwa.

Stan ten możemy już wstępnie określić weryfikując dokumenty związane z nieruchomością. Wtedy też jest czas aby przygotować ją do sprzedaży, ewentualnie skorzystać z usług prawnika, który pod tym względem „wyprostuje” sytuację prawną.

Współpracujemy z rzetelną kancelarią notarialną, która oferuje korzystne rabaty dla naszych klientów. Dzięki wzajemnej wymianie informacji transakcje są przeprowadzane sprawnie a umowy sprawdzane zarówno przez notariusza jak i osobę odpowiedzialną za transakcję.

Korzystamy także z usług radcy prawnego, który posiada doświadczenie na rynku nieruchomości i efektywnie przeprowadzi proces przygotowania do sprzedaży.


Aby skorzystać z powyższych usług należy skontaktować się z naszą INFOLINIĄ lub wysłać wiadomość ON-LINE za pomocą naszego FORMULARZA KONTAKTOWEGO, a my odpowiemy w ciągu 24 h aby omówić szczegóły oferty.


 

wstecz

Napisz do nas!

biuro@brokerzy24.com.pl