Zarządzanie (także najmem)

Niektóre nieruchomości jak np. duże wspólnoty mieszkaniowe, zgodnie z przepisami prawa wymagają obsługi przez licencjonowanego zarządcę.

Inne z przyczyn praktycznych zarządzane są przez wykwalifikowane osoby.

Są też takie sytuacje, że właściciel sam nie może prowadzić bieżącej obsługi swojej Nieruchomości, szczególnie w przypadku gdy ją wynajmuje a mieszka w innym miejscu.

W związku z powyższym oferujemy Państwu zarówno tradycyjne usługi zarządzania obejmujące obsługę nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych oraz prowadzenie wszelkich spraw związanych z obsługą prywatnej wynajmowanej nieruchomości tj. zarządzanie najmem.

Obsługując prywatne Nieruchomości dbamy o ich niepogorszony stan w długim okresie czasu oraz rentowną stopę zwrotu z inwestycji. Jesteśmy z Państwem od samego początku szacując atrakcyjność zakupu danej Nieruchomości i jej potencjału w przypadku wynajmu. Następnie poszukujemy odpowiedniego najemcy i dbamy, aby każda zmiana lokatora przebiegała bezproblemowo i możliwie sprawnie bez okresów przestojów. Nasza usługa jest kompleksowa i może całkowicie wyeliminować Państwa bezpośrednie zaangażowanie w cały proces.

Zarządzanie najmem może obejmować także:

  • pobieranie czynszów,
  • bieżącą kontrolę Nieruchomości w imieniu właściciela,
  • kontakt z najemcą,
  • koordynowanie drobnych, bieżących napraw,
  • rozliczenie najemcy i nieruchomości po zakończeniu najmu,
  • inne czynności na zlecenie klienta.

Aby skorzystać z powyższych usług należy skontaktować się z naszą INFOLINIĄ lub wysłać wiadomość ON-LINE za pomocą naszego FORMULARZA KONTAKTOWEGO, a my odpowiemy w ciągu 24 h aby omówić szczegóły oferty.

wstecz

Napisz do nas!

biuro@brokerzy24.com.pl